W niedzielę 31 maja 2009 r. po raz czwarty ulicami Warszawy przejdzie Marsz dla Życia i Rodziny. Początek o godz. 12 na ulicy Nowy Świat (u zbiegu ul. Foksal i  ul. Chmielnej), przejście przez ul. Nowy Świat, Krakowskie Przedmieście, Miodową, Świętojerską. Finał marszu w Ogrodzie Krasińskich a tam koncert i piknik rodzinny. Szczegóły na www.marsz.org.pl.

 

 

 

 

World Youth Alliance Europe we współpracy z Instytutem Historii Papieskiej Akademii Teologicznej w Krakowie, MaterCare Polska, Seminarium KOBIETA21 zaprasza na szkolenie:

IN VITRO: nadzieja czy utrapienie? Jak rozmawiać publicznie o in vitro, prokreacji oraz miłości kobiety i mężczyzny.

 

 

Koło Naukowe „Utriusque Iuris” działające na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz Centrum Myśli im. Jana Pawła II w Warszawie, zapraszają  do wzięcia udziału w konferencji naukowej pt. Współczesne wyzwania bioetyczne, która odbędzie się w dniach 28-29 kwietnia 2009 r. w sali Balowej Pałacu Tyszkiewiczów Potockich Uniwersytetu Warszawskiego. Udział w konferencji jest bezpłatny.

 

Oficjalna strona konferencji: www.konferencjabioetyczna.pl

 

 

 17 stycznia 2009 r., Warszawa 

 

Dominikańskie Duszpasterstwo Akademickie Freta 10, we współpracy z Forum Św. Wojciecha i Klubem Inteligencji Katolickiej zaprasza wszystkich na kolejne spotkanie z cyklu Areopag na Freta zatytułowane: "Między życiem a śmiercią - zakręty bioetyki",  które  rozpocznie się o godzinie 17:00, 17 stycznia 2009 r. (sobota) w Sali Prowincjalskiej klasztoru oo. Dominikanów przy ulicy Freta 10 w Warszawie.