Poniedziałek, 15 lipca 2024

Uzyskaj niesamowite, naturalne rezultaty powiększania ust w każdej chwili!

9 maja 2020

Powiększanie ust jest popularnym zabiegiem wśród pacjentów i stało się niezwykle dostępne w ciągu ostatnich 5 lat. Powszechnie nauczane na wielu kursach z zastrzykami do podkładów, są jednym z pierwszych zabiegów, o których dowiadują się lekarze medycyny estetycznej. Uważam jednak, że są to najtrudniejsze zabiegi do wykonania. Trudno kiedykolwiek zauważyć naturalnie wzmocnione usta, ale "wargi kaczki" i "pstrągówki" są bardzo łatwo rozpoznawalne.

Oto więc moje najważniejsze wskazówki, jak za każdym razem osiągać naturalne rezultaty powiększania ust:

 1. Wybór pacjenta:

  Nie każdy jest odpowiedni do powiększania ust. Zawsze wykonuj pełne badanie, aby upewnić się, że Twój pacjent będzie wyglądał lepiej z pełniejszymi ustami i że ogólny rezultat będzie uzupełniał ich cechy. Ogólny kształt i proporcje twarzy powinny być brane pod uwagę z przodu. Przyjrzenie się profilowi pacjenta pozwoli na ocenę przedniej projekcji ust za pomocą płaszczyzny poziomej frankfort i linii Ricketts. Idealnie byłoby, gdyby górna warga znajdowała się w odległości 4mm, a dolna 2mm od linii Rikets. Jeśli Twój pacjent ma już naturalnie pełne usta z odpowiednią projekcją przednią, zastanów się dwa razy nad leczeniem ich.

 2. Wybór wypełniacza:

  Używaj wypełniaczy znanych marek i nie używaj tylko jednego rodzaju wypełniacza do każdego zabiegu na ustach. Zmieniaj swój wybór w zależności od wskazań. Podczas leczenia granicy wermilionu osiągnęłam wspaniałe rezultaty z Belotero Balance / Kontur ust Belotero. Do pielęgnacji ust polecam Juvaderm Volift, Teosyal RHA 2 lub 3 oraz Belotero Lips Shape / Belotero Intense.

 3. Mniej znaczy więcej!

  Nie należy wstrzykiwać zbyt dużej ilości wypełniacza w jednym siedzeniu. W razie potrzeby zawsze można bazować na tym, co się zrobiło w ciągu 3-4 tygodni.

 4. Dokładne leczenie wermilionów na granicy:

  Granica wermilionu jest niezwykle trudna do wyleczenia. Oceń, czy granicę wermilionu należy leczyć najpierw, nakłaniając pacjenta do portmonetkowania ust i zwrócenia uwagi na pionowe linie w jamie ustnej peri. Jeśli granica wermilionu jest słaba, dodaj bardzo małe ilości do tego obszaru i upewnij się, że umieścisz swój produkt bardzo powierzchownie. - Powinieneś zobaczyć szary kolor swojej igły. Obszar ten nie wymaga dużej ilości produktu, a nadmierne leczenie tego obszaru i wstrzyknięcie go zbyt głęboko może spowodować migrację wypełniacza do okolicy jamy ustnej peri.

 5. Leczyć w każdym wieku!

  Chociaż zabiegi te są bardzo popularne wśród młodszych pacjentów, są one jednym z najbardziej satysfakcjonujących zabiegów, jeśli chodzi o ogólne odmłodzenie starzejącej się twarzy. Sam zabieg na granicy wermilionu pomaga w zdefiniowaniu ust i zmiękczeniu linii ust peri.

 6. Szacunek dla anatomii:

  Upewnij się, że wszystkie Twoje zastrzyki znajdują się nad mięśniami i trzymaj się z dala od mokrej/suchej granicy. U kobiet należy utrzymać większość objętości w obrębie szerokości ala nosowego. U pacjentów płci męskiej, zachować objętość pomiędzy szerokością brody.

 7. Gładsze usta:

  Wstrzyknij małe liniowe nici i wmasuj dokładnie produkt zawierający chlorheksydynę, np. krem po zabiegu Teoxane.