Poniedziałek, 15 lipca 2024

Medycyna estetyczna (rozwiązania niechirurgiczne)

13 marca 2020

Medycynę estetyczną możemy opisać jako starzenie się człowieka, zachowanie jego obecnego stanu oraz interwencje stylistyczne w pewnych obszarach. W odróżnieniu od chirurgii plastycznej, medycyna estetyczna jest wykonywana bez nacięć. Medycyna estetyczna jest ogólnie znana jako botoks, zabiegi plamiste, stosowanie skóry i lasera. Aplikacje te są zazwyczaj wykonywane podczas jednej sesji.

Rodzaj Medycyny Estetycznej

Rodzaje medycyny estetycznej są bardzo zróżnicowane i rozwijane za pomocą nowych technologii. Wszystkie metody stosowania są codziennie zróżnicowane. Aplikacje medycyny estetycznej to zazwyczaj zastrzyki pod skórę.

Wypełniacze twarzy

Facial Fillers są zabiegiem estetycznym, który leczy oznaki starzenia się twarzy oraz redukuje zmarszczki i blizny na skórze, aby uzyskać młodszą i bardziej dynamiczną skórę. Pod skórę wstrzykujemy materiał kolagenowy i inne materiały potrzebne do zabiegu. Filler nanosi się na mimikę twarzy, czoło, okolice oczu, nos i szyję. Rezultaty tych aplikacji są tymczasowe.

Botox

Botox jest jednym z najbardziej znanych zastosowań medycyny estetycznej, stosowanym w odniesieniu do mimiki twarzy i dekoltu. Botoks wyróżnia się tym, że substancja jest wstrzykiwana bezpośrednio do mięśni, co zapobiega powstawaniu ruchów nerwowych w mięśniach. Zmniejsza to linie, które stanowią wyraz twarzy i nadaje estetyczny wygląd.

Leczenie PRP (Platelet Rich Plasma)

Jest to technika, która polega na pobraniu próbki krwi od osoby i wstrzyknięciu jej do leczonego obszaru po określonych zabiegach. PRP nakłada się nie tylko na twarz, ale także na różne części ciała, takie jak twarz, skóra głowy, szyja, kolana i łokcie.

Sprawdź również: Paznokcie french - galeria stylowych zdobień >>

Obieranie

Technika peelingu stosowana na skórę w celu leczenia zwiotczenia, przebarwień, porów i rewitalizacji skóry. Stosuje się wiele technik, w tym peeling węglowy, peeling chemiczny i lekki. Głównym celem peelingu jest oczyszczenie skóry z plam powstałych w wyniku działania szkodliwych promieni słonecznych UV.

Lipoliza

Lipoliza to niechirurgiczna eliminacja tłuszczu w określonych częściach ciała, zwana również lipolizą na zimno. Często stosuje się ją na części ciała zawierające tkanki bogate w tłuszcz, takie jak pod oczami, brzuch, nogi, miednica, ramiona i plecy. Sukces jest bardzo wysoki w aplikacji, która jest wykonywana poprzez najpierw zamrożenie komórek tłuszczowych, a następnie ich rozpad. Wyniki lipolizy są trwałe i nie powodują obwisłości organizmu. Również; Chociaż wyniki leczenia różnią się u poszczególnych osób, trwa ono od 4 do 6 miesięcy.

Ceny Medycyny Estetycznej

Zabiegi medycyny estetycznej różnią się znacznie w zależności od osoby, możesz skontaktować się z nami za pośrednictwem formularza kontaktowego, aby poznać aktualne ceny medycyny estetycznej znając nasze zastosowania i zapytać, co Cię interesuje.